Redningsfarkoster og MOB-båter, unntatt HMOB STCW A-VI/2-1, med e-læring

Click here to scroll past the course dates to find the course information.

Scheduled course dates

  • 14
    Mar
    Kurs kombinert med e-læring
    Ålesund
    Session information
    Sessions
    Praktiske øvelser
    Thu 14 Mar 08:30 - Fri 15 Mar 15:45
    Ålesund
    • kr16,290.00 incl. Tax
  • 08
    Apr
    Kurs kombinert med e-læring
    Ålesund
    Session information
    Sessions
    Praktiske øvelser
    Mon 08 Apr 08:30 - Tue 09 Apr 15:45
    Ålesund
    • kr16,290.00 incl. Tax
  • 07
    May
    Kurs kombinert med e-læring
    Ålesund
    Session information
    Sessions
    Praktiske øvelser
    Tue 07 May 08:30 - Wed 08 May 15:45
    Ålesund
    • kr16,290.00 incl. Tax
  • 27
    May
    Kurs kombinert med e-læring. Praksis på mandag og fredag.
    Ålesund
    Session information
    Sessions
    Praktiske øvelser. Totalt 2 dager
    Mon 27 May 08:30 - Fri 31 May 15:45
    Ålesund
    • kr16,290.00 incl. Tax
  • 25
    Jun
    E-læring i kombinasjon med praksis
    Ålesund
    Session information
    Sessions
    Praktiske øvelser
    Tue 25 Jun 08:30 - Wed 26 Jun 15:45
    Ålesund
    • kr16,290.00 incl. Tax
None of these dates work for you? Suggest another date & time
 

Description

Målgruppe:
Førere av redningsfarkoster og mann-over-bord-båter unntatt hurtiggående mann-over-bord-båter 

Innhold:
Ta kommando over en redningsfarkost eller mann-over-bord- båt under og etter utsetting
Betjene motor på redningsfarkost
Håndtere overlevende og redningsfarkost etter evakuering av skipet
Bruke innretninger til å angi posisjon, herunder kommunikasjons- og signalutstyr og lys- og røyksignaler
Gi førstehjelp til overlevende

Krav til forkunnskap:
Grunnleggende sikkerhetsopplæring, STCW tabell A-VI/1-1, 1-2, 1-3, 1-4