HLO og Søk & redning repetisjon, kombikurs, med e-læring

Click here to scroll past the course dates to find the course information.

Scheduled course dates

  • 26
    Sep
    E-læring må fullføres før praksis
    Ålesund
    Session information
    Sessions
    E-læring
    Tue 26 Sep 08:30 - Thu 28 Sep 11:30
    Ålesund
    Praksis
    Tue 26 Sep 08:30 - Tue 26 Sep 11:30
    Ålesund
    • kr20,265.00 incl. Tax
  • 11
    Oct
    E-læring må fullføres før praksis
    Ålesund
    Session information
    Sessions
    E-læring
    Wed 11 Oct 08:30 - Fri 13 Oct 11:30
    Ålesund
    Praksis
    Wed 11 Oct 08:30 - Wed 11 Oct 11:30
    Ålesund
    • kr20,265.00 incl. Tax
  • 16
    Oct
    E-læring må fullføres før praksis
    Ålesund
    Session information
    Sessions
    E-læring
    Mon 16 Oct 08:30 - Wed 18 Oct 11:30
    Ålesund
    Praksis
    Mon 16 Oct 08:30 - Mon 16 Oct 11:30
    Ålesund
    • kr20,265.00 incl. Tax
  • 06
    Nov
    E-læring i kombinasjon med praksis
    Ålesund
    Session information
    Sessions
    E-læring
    Mon 06 Nov 08:30 - Wed 08 Nov 11:30
    Ålesund
    Praksis
    Mon 06 Nov 08:30 - Mon 06 Nov 11:30
    Ålesund
    • kr20,265.00 incl. Tax
  • 20
    Nov
    E-læring i kombinasjon med praksis
    Ålesund
    Session information
    Sessions
    E-læring
    Mon 20 Nov 08:30 - Wed 22 Nov 11:30
    Ålesund
    Praksis
    Mon 20 Nov 08:30 - Mon 20 Nov 11:30
    Ålesund
    • kr20,265.00 incl. Tax
  • 04
    Dec
    e-læring i kombinasjon med praksis
    Ålesund
    Session information
    Sessions
    E-læring
    Mon 04 Dec 08:30 - Wed 06 Dec 11:30
    Ålesund
    Praksis
    Mon 04 Dec 08:30 - Mon 04 Dec 11:30
    Ålesund
    • kr20,265.00 incl. Tax
  • 18
    Dec
    e-læring i kombinasjon med praksis
    Ålesund
    Session information
    Sessions
    E-læring
    Mon 18 Dec 08:30 - Wed 20 Dec 11:30
    Ålesund
    Praksis
    Mon 18 Dec 08:30 - Mon 18 Dec 11:30
    Ålesund
    • kr20,265.00 incl. Tax
None of these dates work for you? Suggest another date & time
 

Description

Kurset består av e-læring og 3 dager praksis 

Målgruppe:

Kombinert kurs for medlemmer av HLO og søk- og redningslag 

Krav til forkunnskap: 

HLO grunnkurs og søk og redningslag grunnkurs